Osobnostní rozvoj

Body-mind koučink a individuální (psycho) terapie

Cítíte v některé oblasti svého života nespokojenost? Jste v obtížné životní situaci a nevíte si rady? Potřebujete změnu a máte strach ji udělat? Opakují se Vám v životě stále stejné scénáře, ze kterých chcete vystoupit?

Pomohu Vám lépe vnímat sami sebe, porozumět sobě, svému tělu i myšlenkovým pochodům. Vedu s Vámi rozhovor, kladu otázky, abyste odpovědi našli uvnitř sebe. Pracuji nejen s hlavou, ale i tělem, používám praktická cvičení, funkční techniky, které zapojují celého člověka.

Holistický přístup v terapii nastoluje rovnováhu mezi tělesnými, duševními a myšlenkovými procesy. Zkoumá vztah mezi nimi, příčiny, souvislosti a následky obtíží. Vychází z tělesného vnímání a cítění, přechází do emocí a myšlenek. Obnovuje pozornost k vnitřnímu prožívání, přináší hlubší porozumění problémům i sám sobě. Ve své komplexnosti pracuje s člověkem na bio-psycho-socio-spirituální úrovni. Podporuje životní vitalitu a energii, protože každý má v sobě dostatek síly a zdrojů vedoucích ke spokojenému životu.

S čím mohu pomoci:

 • partnerské, rodinné problémy, mezigenerační rozkoly, komunikaci s dětmi

 • rozhodování, pokud stojíte na životní křižovatce a nevíte, kudy dál

 • překonání strachu, pokud prožíváte stejné situace, opakujete stejné vzorce chování 
   

 • pokud cítíte vnitřní rozpolcení, potřebujete odstranit bloky v těle, máte potíže s dýcháním, cítíte úzkost, napětí, prázdno
   

 • oživení svého těla, prožívání radosti, sebelásky, harmonizace duše a těla

 • ženská témata - menstruace, problémy s otěhotněním

CHCI VYZKOUŠET 1 KONZULTACI ZDARMA

Na individuálním setkání vytvořím bezpečné a důvěryhodné prostředí. Všechny informace jsou naprosto důvěrné, frekvence a délka konzultací se odvíjí od potřeb klienta. Objednat se můžete na jednotlivé sezení nebo společně nastavíme dlouhodobější plán a frekvenci setkávání.

Rozdíl mezi terapií a koučinkem:

Terapie vychází ze současné situace a zkoumá souvislosti mezi tělesnými, duševními a myšlenkovými pochody na základě minulých zkušeností a zážitků.

Koučink je zaměřený do budoucnosti, zvyšuje vnímání reality a posiluje odpovědnost koučovaného. Formulování cíle, prozkoumání vnitřní motivace a nalezení schůdných cest vede k dosažení cílů a přání.

V průběhu sezení můžeme kombinovat terapeutické, koučovací a sebe-rozvojové techniky.

Startovní konzultace
Zdarma

Marcela Rešlová

Praha, Česká republika

Tel: +420 724159398

 • White Facebook Icon
 • Instagram - White Circle