Jóga

Jóga znamená spojení, jednotu, sjednocení fyzické, psychické i duševní. Jóga může být vnímána jako tělesné cvičení i jako hluboký filosofický a spirituální systém. Jedno nevylučuje druhé a jako funkční technika staré Indie je používána tisíce let.

 

Jóga je psychosomatické cvičení, má vliv na tělo, mysl, dech a vědomí. Vede k psychickému a fyzickému uvolnění, odbourává stres, zlepšuje koncentraci a zklidňuje. Zlepšuje fyzickou kondici, sílu a pružnost, odbourává potíže způsobené jednostrannou zátěží. Dodává životní energii.

 

Pravidelné lekce

Lekce jógy je koncipována jako kombinace uvolňujících, dechových a tělesných cvičení. Vyberte si podle náročnosti, zaměření nebo své intuice. Nebo se mi ozvěte a ráda poradím či vymyslím individuální program.

Otevřené lekce jógy se konají pravidelně každý týden, ve dnech státních svátků si konání ověřte v rezervačním systému.

 

VŠECHNY SKUPINOVÉ LEKCE JSOU OD 11.5. OPĚT AKTUÁLNÍ, STEJNĚ TAK SOUKROMÉ A FIREMNÍ HODINY

Hatha jóga

Středa 9:15 - 10:15

Dům Jógy Anděl, Praha 5

Cena 140 Kč

Vhodná pro začátečníky i pokročilejší jogíny v pomalejším rytmu, každý cvičí dle svých schopností a dispozic. 

Lekce začíná zklidňujícím dechovým cvičením. Lekce plyne v klidném tempu od pozice k pozici. Důraz je kladen na správné provedení cviků, výdrž na několik dechů a poté následuje krátký odpočinek. Většina pozic je zaměřena na protažení a posílení svalů. Samozřejmě nechybí závěrečná relaxace.

Kundalini jóga

Středa 20:00 - 21:15

Dům Jógy Anděl, Praha 5

Cena 180 Kč

Kundalini jóga pracuje s vnitřní energií člověka, jeho kreativním potenciálem, posiluje silné stránky osobnosti a odstraňuje vnitřní bloky. Je vhodná pro každého, kdo se chce věnovat sám sobě.

Lekce se skládá z úvodní mantry, rozcvičky, sestavy (krije) zaměřené na určitou oblast, relaxace a meditace.

Doporučuje se bílé, světlé oblečení.

Hot jóga

Čtvrtek 16:05 - 17:20

Dům Jógy Anděl, Praha 5

Cena 220 Kč

Cvičí se v místnosti vyhřáté na 38-42°, kdy se svaly řádně prohřejí a uvolní. Doporučuji ručník s sebou.

Lekce plyne od pozice k pozici, předpokládá se, že už nejste začátečníci a máte dobrou tělesnou kondici. Pozice jsou většinou náročnější, ve větších výdržích, stále však platí, že každý cvičí s ohledem ke svým potřebám a schopnostem. 

Hatha jóga

Neděle 20:00 - 21:00

Dům Jógy Vinohrady, Praha 2

Cena 150 Kč

Uvolňovací, protahovací lekce. V létě s otevřenými okny, v zimě ve vyhřátém sále na 32°. Ideální na večerní uvolnění, zklidnění, regeneraci po intenzivním víkendu, sportu, či chladném odpoledni.

Lekce je vhodná pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Každý cvičí dle svých možností.

Individuální a firemní lekce

Potřebujete individuální přístup, upravit pozice ze zdravotních důvodů nebo Vám nevyhovují skupinové lekce. Řešením je soukromá hodina buď u Vás doma nebo v jógovém studiu.

Cvičte jógu v pohodlí kanceláře! Ideální firemní benefit, který podporuje zdravý životní styl, work-life balance a zmírňuje stres. S klidnou myslí se lépe pracuje a řeší pracovní povinnosti.

Cena: 1000 Kč/ 60 min.

           1500 Kč/ 90 min.

Klienti a reference: JAN Reality, Engel & Völkers, coworking Vila Lucis, Chep CZ, Jungle Interiors, Kytary.cz

Uzavřené kurzy

 

Chcete-li se hlouběji ponořit do tajů jógy, dozvědět se o historii, filosofii, zeptat se na cokoliv, co vás zajímá a zažít blahodárné účinky pravidelného praktikování jógy, uzavřený kurz je to pravé.

KURZ TERAPIE POHYBEM

6.1. - 9.3. 2020

Pondělí 17:45 - 19:15

Terapie pohybem je pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře ve svém těle, zkoumat a zvědomovat svůj pohyb, být více v přítomnosti a kontaktu se sebou.

Terapie pohybem vychází z tělesného vnímání a cítění. Kombinuje prvky somatické (tělesné) terapie, jógové terapie, tanečně-pohybové terapie.

KURZ POWER JÓGY

PRO ZAČÁTEČNÍKY

16.1. - 19.3. 2020

Čtvrtek 17:45 - 19:00

Praktický kurz 10 lekcí powerjógy pro začátečníky zaměřený na osvojení si správného provedení základních ásan, dechových technik a relaxaci.

 

Power jóga je fyzicky náročnější styl jógy, během které se buduje síla a rozvíjí pružnost celého těla.

RANNÍ KURZ KUNDALINI JÓGY

6.2. - 26.3. 2020

Čtvrtek 7.30 - 8:45

Probuďte v sobě energii na celý den během 8 dílného kurzu zaměřeného na harmonizaci čaker a aury. 

 

Kundalini jóga pracuje s vnitřní energií člověka, kreativním potenciálem, posiluje silné stránky osobnosti a pomáhá měnit myšlenkové vzorce.

Marcela Rešlová

Praha, Česká republika

Tel: +420 724159398

  • White Facebook Icon
  • Instagram - White Circle