Jóga

Jóga znamená spojení, jednotu, sjednocení fyzické, psychické i duševní. Jóga může být vnímána jako tělesné cvičení i jako hluboký filosofický a spirituální systém. Jedno nevylučuje druhé a jako funkční technika staré Indie je používána tisíce let.

 

Jóga je psychosomatické cvičení, má vliv na tělo, mysl, dech a vědomí. Vede k psychickému a fyzickému uvolnění, odbourává stres, zlepšuje koncentraci a zklidňuje. Zlepšuje fyzickou kondici, sílu a pružnost, odbourává potíže způsobené jednostrannou zátěží. Dodává životní energii.

 

Skupinové lekce

Lekce jógy je koncipována jako kombinace uvolňujících, dechových a tělesných cvičení. Vyberte si podle náročnosti, zaměření nebo své intuice. Nebo se mi ozvěte a ráda poradím či vymyslím individuální program.

 

Otevřené lekce jógy se konají pravidelně každý týden, ve dnech státních svátků si konání ověřte v rezervačním systému. Nepravidelné lekce, záskoky, atd. jsou uvedeny v rozvrhu níže případ najdete v rozvrhu záskoky lekcí. Případně na FB.

Kundalini jóga

Středa 20:00 - 21:15

Dům Jógy Anděl, Praha 5

Cena 180 Kč

Kundalini jóga pracuje s vnitřní energií člověka, jeho kreativním potenciálem, posiluje silné stránky osobnosti a odstraňuje vnitřní bloky. Je vhodná pro každého, kdo se chce věnovat sám sobě.

Lekce se skládá z úvodní mantry, rozcvičky, sestavy (krije) zaměřené na určitou oblast, relaxace a meditace.

Doporučuje se bílé, světlé oblečení.

Individuální lekce

 

Individuální lekce je vhodná pro ty, kteří chtějí individuální péči nebo chtějí vyřešit konkrétní problém a dotazy.

 

S čím jsem klientkám a klientům pomohla? S bolestmi zad, cviky na vyhřezlé plotýnky, cviky po porodu a na diastázu, s dysbalancí v těle, vnitřní nepohodou. Většinou narazíme na správné provedení pozic a dech. Záleží mi na tom, aby pro Vás byla přínosem.

Jóga je vhodná i pro osoby trpící na astma, úzkosti, deprese a poruchy nálady. O epilepsii a duševních nemocech se mnou prosím mluvte, ať o tom vím.

Cena: 1200 Kč/ 60 min. 

Kde: U vás doma nebo ve studiu

Jak: Osobně nebo online. Jednorázově, opakovaně nebo se můžeme potkávat pravidelně. Záleží, co přesně potřebujete.

Reference

OSOBNOSTNÍ ROZVOJ

Petr Poldauf

K Marcele chodím pravidelně na lekce kundalini jógy. Oceňuji její citlivý přístup vedení a tak jsem ji oslovil s vytvořením individuální sestavy pro mé potřeby.

Nejdříve si zjistila, co od individuální sestavy očekávám, jaké jsou mé možnosti a jak často tuto sestavu cvičit chci. Sestavou mě Marcela provedla a předcvičovala. Zároveň hlídala můj styl cvičení a v případě potřeby mě citlivě opravila a navedla ke správnému provádění cviků. 

 

Je to již více než měsíc a já si tento přístup nemůžu vynachválit. Cvičím každý den. Sestava zafungovala přesně tak, jak jsem očekával. Zpevnilo se mi tělo a zároveň cítím, že jsem více protažený než dříve. Zlepšilo se mi držení těla, nebolí mě záda a shodil jsem na břiše.

 

Cítím se lépe, spokojenější a sestavu si užívám pokaždé, když ji cvičím. 

Marcelo děkuju:)

Markéta Čechová

Od kurzu Power jógy pro začátečníky jsem neměla žádná velká očekávání. 

Pravidelně běhám, proto kurz byl hlavně cestou k protažení. Už na první lekci mi ale začínalo docházet, že tady půjde o něco víc, než jen protahování a cvičení.

 

Lektorka Marcela má moc příjemný uklidňující hlas, který oceníte jak při lekci samotné, tak při závěrečné relaxaci, na kterou jsem se vždycky strašně moc těšila. :)

Každá lekce obsahovala teorii i praxi, měly jsme možnost vyzkoušet si různá dechová cvičení, z nichž některá jsem začala praktikovat i v běžném životě a pomáhají mi např. při zklidnění mysli, při usnutí.

 

Velmi si cením toho, že nám lektorka věnovala maximální pozornost a opravovala nesprávné držení těla, Myslím si, že právě díky její vlídné povaze a celkovému přístupu jsem dostala chuť dozvědět se o józe víc a chci se pokusit o to, abych se do ní také hlouběji ponořila. Díky tomuto kurzu už si na to věřím :) Markét

Štěpánka Barcíková

S Marcelou se známe pouhých pár měsíců, přesně od května, kdy mě oslovila její nabídka individuálních lekcí jógy. Prostě mi najednou vstoupila do života a už jí jen tak nepustím. Ani jógu, ani Marcelu. Je to významná změna v mém životním rytmu, krásně strávený čas s úžasným člověkem, který umí naslouchat a vždy to moc rychle uteče....

Naše cvičení vrátilo mému tělu tolik potřebný rozsah, ohebnost a snad přijde časem i pružnost.

Marcela mi přinesla do života pohodu, potřebné zastavení i zpřítomnění, cítím se víc uzemněná, usměvavá, míň bolavá a rozlámaná...

Prostě: neváhejte ani chvilku, ať tuhle úžasnou bytost nepropásnete!"

Štěpánka

Lenka Funková

Chodila jsem na lekce jógy pro těhotné, které vedla Marcela. Chtěla bych jí moc poděkovat za vše co mě na kurzu naučila - hlavně správné dýchání! Během porodu mi hodně pomohlo prodýchávání kontrakcí,

Firemní lekce

Cvičte jógu v pohodlí kanceláře! Ideální firemní benefit, který podporuje zdravý životní styl, work-life balance a zmírňuje stres. S klidnou myslí se lépe pracuje a řeší pracovní povinnosti.

Hodiny zaměřené na odstranění bolestí šíje a zad  pro kancelářské zaměstnání. Lekce je vždy individualizovaná, tedy upravená podle aktuálně cvičících, aby přinesla co největší užitek pro každého. 

Spokojení klienti a reference: JAN Reality, Engel & Völkers, coworking Vila Lucis, Chep CZ, Jungle Interiors, Kytary.cz

Cena: 1200 Kč/ 60 min.

Marcela Rešlová

Praha, Česká republika

Tel: +420 724159398

  • White Facebook Icon
  • Instagram - White Circle