Sat, Feb 01 | Dům Jógy Anděl

Terapie pohybem - jednodenní workshop

Terapie pohybem je pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře ve svém těle, chtějí zkoumat a zvědomovat svůj pohyb, být více v přítomnosti a kontaktu se sebou.
Registration is Closed

Čas a místo

Feb 01, 2020, 9:30 AM – 4:00 PM
Dům Jógy Anděl, Ostrovského 11/16, Smíchov, 155 00 Praha 5

O události

Terapie pohybem vychází z tělesného vnímání a cítění. Kombinuje prvky somatické (tělesné) terapie, jógové terapie, tanečně-pohybové terapie a Body-mind centeringu. Může pomoci odstranit zdravotní obtíže, zmírnit bolesti pohybového aparátu, rozpouštět emoční bloky, snížit stres, napětí a „vypnout hlavu“, harmonizovat tělo, mysl a duši.

Program:

Na začátek se rozpohybujeme a naladíme na své tělo. Podobně se začíná na hodinách jógy, i když tam na jednom místě, zde využijeme celý prostor sálu. Budeme se věnovat jak konkrétním tématům (fascie, síla středu, hranice, ...), tak i autentickému pohybu. To je jistá forma meditace v pohybu, kdy má člověk prostor dělat si naprosto co chce, co v ten moment tělo žádá, potřebuje. Respektuje jedinečnost člověka, ať potřebuje zrovna relaxovat, uvolňovat se, skákat, blbnout, .... nabízí spontaneitu, kreativitu, spojení se sebou. Skrze dualitu (protikladné kvality) pojmenujeme své tendence v pohybu i v běžném životě. Na závěr vyzkoušíme autentický pohyb a (zvukovou) meditaci.

Ponožky s sebou:-). 

Bude pouze krátká přestávka na svačinu, doporučuji si vzít malé občerstvení s sebou. K dispozici je voda, čaj.

Cena: 1450 Kč 

Rezervace zde: https://dum-jogy.cz/kurzy-a-pobyty/kurzy-a-workshopy/terapie-pohybem.html 

Registration is Closed

Sdílet událost

Marcela Rešlová

Praha, Česká republika

Tel: +420 724159398

  • White Facebook Icon
  • Instagram - White Circle