Thu, Mar 28 | PURE PLACE

Kurz Ashtanga jógy - naučte se cvičit správě a sami

Uzavřený kurz 10 lekcí pro ty, kteří se chtějí naučit správně cvičit jógu. Ashtanga jóga je fyzicky náročnější, posiluje a protahuje svaly celého těla. Rozvíjí koncentraci, vědomé ovládání těla, je vhodná i ke zhubnutí nebo udržení váhy a vede k psychické i fyzické relaxaci.
Registration is Closed

Čas a místo

Mar 28, 2019, 7:00 PM – May 30, 2019, 8:30 PM
PURE PLACE, Orelská 741/11, 101 00 Praha 10-Vršovice

O události

Postupně Vás naučím ucelenou sestavu, abyste správně a s jistotou mohli cvičit sami. Díky opakujícím se pozicím (ásanám) a jejich zapamatování, dokážete více pozornosti soustředit na dech a na prožitek dané ásany. Budete na sobě vnímat progres, jak se tělo bude stávat pružnějším a silnějším a praxe radostnější.

Začíná se pozdravy slunci A a B, v dalších ásanách se zůstává 5 dechů a důraz je kladen i na přechody mezi jednotlivými pozicemi. Závěrečná pranajáma (dechová technika) a relaxace je součástí.

Kurz je vhodný pro aktivní, zdravé jedince bez vážnějších zdravotních potíží (případně informujte lektorku), pro začátečníky i pokročilé a pro všechny, kteří potřebují pro praxi více pohybu a dynamičnosti.

Podložky jsou k zapůjčení na místě, ale kvůli zvýšené potivosti při ashtanze se doporučuje nákup své vlastní (možno nechat ve studiu). Zvoňte na PURE PLACE.

Cena: 2500 Kč

"Ashtanga mi pomáhá udržovat pružné a pevné tělo, klidnou mysl a rovnováhu v běžném životě. Každý den se cítím jinak a proto i praxe ashtangy je každý den jiná. Pokaždé si užívám toto objevování a nové úhly pohledu."

Registration is Closed

Sdílet událost

Marcela Rešlová

Praha, Česká republika

Tel: +420 724159398

  • White Facebook Icon
  • Instagram - White Circle